NEOS - Váš partner ve světě komunikací

telefon +420 775 726 230 email internet@neos.cz Facebook

Prodej PC a příslušenství

Počítače, notebooky, tiskárny a jiná výpočetní technika jdou kupředu takovou rychlostí, že je pro běžného člověka téměř nemožné všechny novinky pobírat… nebo ho to vlastně vůbec nezajímá. Co ale dělat, když potřebuje něco nového? Jak vybrat z desítek značek, a tisíců druhů? Obrat'te se na nás – bedlivě sledujeme, hledáme a vybíráme se záplavy nových zařízení ty nejlepší pro Vás

Prodejna PC

 


Prodejna
Prodejna
Prodejna

Nový notebook nebo stolní počítač

Používáte počítač či notebook jenom na maily a Internet, nebo potřebujete výkonný stoj na hry a práci s grafikou? Stačí když budete vědět, co na svém novém počítači chcete dělat a my Vám vybereme nejvhodnější řešení. Známe desítky nových notebooků a počítačových sestav – takže přesně víme které značky a modely jsou v daný moment nejlepší – jak z hlediska ceny, tak i kvality.

Vylepšení a zrychlení staršího počítače dokoupením nových dílů

Chtěli byste rychlejší počítač, ale zatím se Vám nechce kupovat zcela nový? Přineste k nám váš starý a my se podíváme, co by se na něm dalo vylepšit. Poté vybereme ty nejvhodnější nové díly a samozřejmě je můžeme za Vás i nainstalovat. Ke všemu garantujeme, že Vám nové komponenty pojedou, tedy 100% kompatibilitu s vašim starým počítačem.

Příslušenství, komponenty a spotřební materiál

Potřebujete novou tiskárnu, myš, klávesnici, reproduktory, monitor nebo cokoliv jiného? Prodáváme a pracujeme téměř se vším, co se dá připojit k počítači. Najdete u nás také tonery a papíry téměř do všech druhů tiskáren – jak originální tak i levnější alternativy.

Opravy výpočetní techniky